Свіжа добірка ідей красивого манікюру на короткі нігті

У моді ось уже який сезон панує природна краса. Дизайнери демонструють модні тенденції манікюру на коротких нігтях, наочно переконуючи нас у тому, що і на такій довжині можна зробити оригінальний дизайн. До того ж манікюр на короткі нігті набагато практичніше і зручніше гострих стилетів — особливо на нігтях квадратної та овальної форми, інформує Ukr.Media.

Ми зібрали для вас свіжу добірку цікавих ідей манікюру на короткі нігті 2020, тож надихайтеся:

Червоний манікюр на короткі нігті

Манікюр в червоних відтінках — класика жанру. Він з моди не виходить ніколи, і чудово виглядає на нігтях будь-якої довжини — в тому числі і на коротких.

Білий манікюр на короткі нігті

Білий манікюр — аж ніяк не прерогатива наречених. Покрийте нігті білим лаком, а на 1-2 нігтиках зробіть акцент: це може бути і малюнок, і гліттер, і яскравий лак. Вийде простий, але водночас вишуканий манікюр.

Чорний манікюр на короткі нігті

Чорний манікюр завжди виглядає ефектно і драматично. Він чудово поєднується зі всіма кольорами, відкриваючи безмежне поле для експериментів! Додайте яскравий малюнок, трохи лаконічної геометрії, комбінуйте чорне покриття з іншим дизайном — в будь-якому випадку це буде виглядати просто приголомшливо.

Матовий манікюр на короткі нігті

Матовий манікюр набирає все більшої популярності. На кожен день ідеально підійде однотонне покриття і геометричні малюнки, а святковий дизайн манікюру на короткі нігті допускає використання блискучого декору: гліттера, страз, фольги. Дуже популярно останнім часом поєднання глянсового та матового лаку. У цьому випадку матове покриття часто виступає фоном для малюнка або декоративних елементів.

Френч манікюр на короткі нігті

Французький манікюр — це універсальний варіант абсолютно для всіх. Повсякденний варіант, відповідний навіть суворим дрес-кодом, трендовий кольоровий френч або святковий дизайн зі стразами — все це ви знайдете серед новинок французького манікюру на короткі нігті.

Ідеї манікюру на короткі нігті літо 2020

Найактуальніші ідеї літнього манікюру на короткі нігті — яскраві відтінки лаків, квіти і метелики, фрукти, ягоди і морська тематика.

Джерело