Топ-6 способів для позбавлення волосся від тимчасової фарби вдома

Зазвичай, результат після тонера тримається 2-4 тижні. Але що робити, якщо колір вийшов невдалим? Ділимося кращими способами, як швидко змити тонування з волосся і не нашкодити йому, інформує Ukr.Media.

Як змити тоніку швидко за домашніх умов: 6 кращих способів

Промийте волосся освітлюючим шампунем

Як змити тонування з волосся швидко і надійно? Найпростіший спосіб — використати освітлюючий шампунь. Він глибоко очищає волосся, видаляючи бруд, жир і будь-які тимчасові продукти, у тому числі й тонер. Освітлюючим засобом потрібно вимити волосся кілька разів, щоб повністю позбутися від кольору. Використовуйте очищуючий продукт не більше 5 разів на день, щоб зберегти здоров'я своїх пасом. Після процедури змивання нанесіть на волосся зволожуючий бальзам.

Промийте волосся шампунем від лупи

Шампунь від лупи призначений для очищення волосся від бруду, олій і мертвих тканин зі шкіри голови. Є у засобу і додаткова перевага — шампунь може дбайливо змити тимчасовий колір. Як змити тоніку з волосся? Ретельно помийте голову кілька разів шампунем від лупи. Але не більше 4-5 на день. Після процедури змивання нанесіть на волосся зволожуючий кондиціонер.

Додайте питну соду у свій шампунь

Як швидко змити тоніку з освітленого волосся? Це дуже легко — додайте у звичайний шампунь харчову соду. Покладіть приблизно чайну ложку соди на столову ложку шампуню. Добре перемішайте миючий засіб і вимийте волосся як зазвичай. Ретельно промийте волосся теплою водою, щоб позбутися від залишків соди. Після процедури очищення нанесіть на пасма зволожуючий бальзам-догляд.

Освітліть підручними засобами

Зробіть домашнє освітлення, щоб позбутися від непотрібного відтінку. Спочатку промийте волосся розчином з води і засобу для миття посуду. Потім змийте засіб і нанесіть на пасма сік лимона. Через 2-3 хвилини позбудьтеся від лимонного соку і нанесіть бальзам-догляд.

Освітліть волосся маскою з лимона і кондиціонера

Спочатку змішайте сік лимона і бальзам, а саме 3 столових ложки соку і столову ложку доглядового засобу. Щоб мінімізувати пошкодження волосся і подразнення шкіри голови, використовуйте бальзам для глибокого зволоження і живлення. Для короткого волосся і пасом середньої довжини вистачить 3 лимонів. Для довгого волосся — 6. Обирайте для маски сік свіжовичавлених цитрусових плодів.

Потім обережно нанесіть лимонну маску на усю довжину і накрийте волосся харчовою плівкою або шапочкою для душу. Залиште суміш на волоссі мінімум на три години. Для досягнення максимальних результатів не змивайте маску до ранку. Протягом цього часу лимонна кислота поступово прибере колір з волосся, а кондиціонер мінімізує пошкодження.

Промийте волосся перекисом водню з шампунем

Змішайте два засоби у співвідношенні 1 до 1. Починайте вимивати колір з чистого волосся. Попередньо зволожте його помірною кількістю води. Одягніть рукавички і нанесіть суміш, приділяючи особливу увагу пофарбованим ділянкам. Зміни у кольорі з'являться через 5-6 хвилин. Якщо через 6 хвилин колір залишився колишнім, змийте суміш і нанесіть її знову. Щойно ви досягнете потрібного відтінку, змийте засіб і нанесіть живильну маску на усю довжину волосся.

Джерело