Тренер збірної U17: У нашому квартеті Євро кожна команда може вийти з групи

Тренер збірної U17: У нашому квартеті Євро кожна команда може вийти з групи

04.04.2024 14:01 джерело У середу відбулося жеребкування фінальної стадії футбольного Євро-2024 (U17), за результатами якого юнацька збірна України потрапила до групи А, де зіграє з командами Кіпру (господарі змагань), Сербії та Чехії.

Головний тренер «синьо-жовтих» Юрій Мороз розповів офіційному сайту УАФ про найближчі плани та поділився думкою щодо суперників, передає джерело. 

«Загалом результатами жеребкування ми залишилися задоволені з огляду хоча б на те, який склад команд утворився у квартеті D, – сказав Мороз. – У нас рівна група, тож кожен із учасників має шанс на вихід до чвертьфіналу. З Кіпром буде непросто бодай тому, що це господарі змагань. У Сербії та Чехії йде гарний розвиток юнацького футболу, Ці країни часто стають учасниками фінальних турнірів континентальної першості. Важко буде всім. Тим не менш, збірна України робитиме все можливе, щоб вийти у плей-оф…

Щодо планів підготовки, то вони не змінилися: 9-го та 11 квітня ми зіграємо два спаринги зі збірною Кіпру, попри те, що вони наші суперники у групі. У майбутніх матчах склад у нас зміниться відсотків на 50. Буде можливість подивитися у справі інших футболістів, може, хтось із хлопців заявить про себе на повний голос і потрапить до заявки команди на чемпіонат Європи. Щодо заключної фази підготовки, я планую розпочати роботу на Кіпрі з 10-го чи 12 травня. Хоча ми розуміємо, що терміни можуть змінюватися, зважаючи на ситуацію в країні». 

Результати жеребкування фінального турніру Євро-2024 (U-17)

Група А: Кіпр, Україна, Сербія, Чехія.

Група В: Данія, Австрія, Хорватія, Уельс.

Група С: Італія, Швеція, Словаччина, Польща.

Група D: Франція, Португалія, Іспанія, Англія.

Джерело