У Києві 46-річну жінку судитимуть за домашнє насильство щодо старенької матері | Кримінальні новини

Оболонською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно 46-річної жінки, яка умисно ухилилася від проходження програми для кривдників, що була застосована судом.

Так, жінку у 2023 році судом було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства над 74-річною матір’ю.

Окрім штрафу, на жінку судом було покладено і обов’язок пройти корекційну програму для кривдників. Проте підозрювана умисно не виконала постанову суду і не пройшла корекційної програми для кривдників.

Такі дії кваліфіковано як умисне ухилення від проходження корекційної програми для кривдників особою, до якої такі заходи застосовані судом.

Тепер підозрюваній загрожує покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до 2 років.

Нагадаємо, що відповідно до ст.1 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» програма для кривдника – це комплекс заходів, що спрямовані на зміну насильницької поведінки кривдника, формування у нього нової, неагресивної психологічної моделі поведінки у приватних стосунках, відповідального ставлення до своїх вчинків та їх наслідків.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело