У Києві пройшла нарада з питань футбольного арбітражу у Прем’єр-лізі

У Києві пройшла нарада з питань футбольного арбітражу у Прем'єр-лізі

03.04.2024 09:50 джерело У столичному Будинку футболу за ініціативи Української асоціації футболу відбулася робоча нарада за участі керівництва УАФ та УПЛ і представників клубів Прем'єр-ліги (УПЛ).

У засіданні взяли участь віцепрезидент УАФ Олександр Шевченко, генеральний секретар УАФ Ігор Грищенко, голова комітету арбітрів Катерина Монзуль, голова комітету професіонального футболу Олег Лужний, в.о. президента УПЛ Євген Дикий та представники клубів Прем'єр-ліги, передає джерело.

Під час наради були обговорені нововведення в системі українського арбітражу. Зокрема, учасники говорили про механізм застосування системи жеребкування під час призначення арбітрів на матчі чемпіонату України. Тестове випробування цієї системи відбулося під час призначення арбітрів на матчі 1/2 фіналу Кубку України. Аби впровадити подібну систему на матчах УПЛ, серед іншого потрібно відмовитися від регіонального принципу призначення арбітрів. Представники клубів із розумінням поставилися до такої пропозиції.

Представників клубів поінформовали, що в межах реформи українського арбітражу до окремих представників суддівського корпусу було застосовано тестування на поліграфі.

Джерело