У Вінниці пройшов благодійний футбольний матч для підтримки воїнів

У Вінниці пройшов благодійний футбольний матч для підтримки воїнів

04.04.2024 14:12 джерело У Вінницькому ліцеї №20 пройшов благодійний футбольний матч, на якому збирали кошти на закупівлю п’яти дронів для бригади "Червона калина".

Про це повідомила пресслужба Вінницької міської ради, передає джерело.

“У Вінницькому ліцеї №20 відбувся незвичайний футбольний матч, який об'єднав учнів, батьків та офіцерів поліції з однією важливою метою – зібрати кошти на закупівлю безпілотників для підтримки обороноздатності України”, – йдеться в дописі.

У міськраді зазначили, що ідея виникла в рамках підписаного меморандуму про співпрацю між ліцеєм та поліцейськими офіцерами громади щодо реалізації спільних проєктів.

У матчі взяли участь понад 400 учасників, які активно вболівали та донатили для ЗСУ.

Перед матчем між командами відбулося жеребкування, після якого утворилися чотири команди: учні ліцею, вчителі ліцею, батьки та поліцейські офіцери громади.

Перемогу здобула команда учнів ліцею.

Як поінформували у міськраді, завдяки благодійному заходу вдалося зібрати понад 28 тисяч гривень. А для досягнення мети потрібно 80 500 гривень. Збір продовжується.

“Такі заходи демонструють єдність та підтримку громади в складний для країни період. Наші воїни продовжують щодня боротьбу з агресором, а ми завдяки їм продовжуємо навчатись та навчати наших дітей, отож маємо бути вдячними їм і намагаємось допомагати чим можемо”, – сказала директорка департаменту освіти Оксана Яценко.

Джерело