У ВМС ЗСУ розповіли про рештки ворожого флоту в Криму: повернули катер з утилізації

Ворожий флот у тимчасово окупованому Криму фактично недієздатний після того, як було знищено низку бойових одиниць.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник Військово-Морських Сил ЗС України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Переглядав сьогодні список кораблів, які залишаються в Криму. Фактично це можна назвати рештками. Там є один сторожовий корабель, 5 великих десантних кораблів, всі вони перебувають в ремонті. Підводних човнів там нема, не рахуючи знищений «ростов-на-дону», — сказав Дмитро Плетенчук.

Він також вказав на цікавий момент: після знищення ракетного катера «івановєц», аналогічний катер, який вже йшов на утилізацію, росіяни повернули з утилізації та поставили в док на ремонт.

«Це показово. Здебільшого все знаходиться у новоросійську і фактично це єдина база, де вони можуть розміщуватися. Були спроби в Сочі, Туапсе, але щось у них там не вийшло. У межах Азово-Чорноморського регіону вибір у них не великий», — додав Дмитро Плетенчук.

Як повідомляла АрміяInform, окупанти змушені були вивести значну частину свого флоту з тимчасово окупованого Криму до порту новоросійськ, який в принципі не розрахований на таку кількість.

Джерело