УАФ провела засідання робочої групи щодо допуску уболівальників на матчі

УАФ провела засідання робочої групи щодо допуску уболівальників на матчі

20.12.2023 09:59 джерело У столичному Будинку футболу відбулася робоча нарада з опрацювання питання щодо допуску вболівальників на трибуни стадіонів під час проведення матчів в Україні.

У нараді взяли участь перші віцепрезиденти Української асоціації футболу (УАФ) Вадим Костюченко, Олексій Михайличенко, Анатолій Демяненко, виконувач обов’язків генерального секретаря УАФ Ігор Грищенко, а також керівники й представники структурних підрозділів УАФ, передає джерело. 

Міністерство молоді та спорту України на виконання підпункту 2 пункту 5 протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2023 року № 133 стосовно опрацювання питання щодо забезпечення допуску глядачів на спортивні споруди під час проведення змагань в умовах воєнного стану розробило додаткові заходи безпеки для організації та проведення в Україні чемпіонатів, кубків, всеукраїнських змагань серед різних вікових груп в умовах воєнного стану, що погоджені Міністерством внутрішніх справ України. 

Учасники наради обговорили основні положення цього документа, погодили перелік та графік вирішення пов’язаних із ним завдань, які потребують подальшої взаємодії з керівництвом стадіонів, делегатами матчів, клубами, силовими відомствами, обласними військовими адміністраціями та Міністерством молоді та спорту України. Про подальші результати підготовки відповідальних структур до організації матчів із глядачами буде повідомлено додатково. 

За словами першого Вадима Костюченка, насамперед ідеться про запрошення на матчі, що проходять в Україні, соціальної квоти уболівальників, яким перегляд поєдинків допомагатиме відволіктися від пережитих жахіть війни. 

Джерело