УАФ застосувала санкції щодо суддів, які використовували недержавну мову під час матчів УПЛ

УАФ застосувала санкції щодо суддів, які використовували недержавну мову під час матчів УПЛ

22.12.2023 12:48 джерело За зверненням уповноваженого із захисту державної мови Тараса Кременя Українська асоціація футболу (УАФ) застосувала дисциплінарні санкції у вигляді попередження до суддів, які використовували недержавну мову під час футбольних матчів 15-го туру УПЛ.

Про це йдеться у листі УАФ за підписом першого віцепрезидента Асоціації Анатолія Дем’яненка, надісланому на адресу уповноваженого, передає джерело. 

Асоціація також повідомила, що голова Комітету арбітрів УАФ Лучіано Лучі жорстко застеріг арбітрів УПЛ, асистентів арбітрів та спостерігачів арбітражу УПЛ щодо неприпустимості використання недержавної мови на футбольних матчах та вкотре попередив про необхідність суворого дотримання мовного законодавства.

«У випадку недотримання вимог та положень, зазначених у листі уповноваженого із захисту державної мови, комітет буде змушений застосовувати до порушників, окрім санкцій і штрафів, передбачених законодавством, власні дисциплінарні заходи, в т. ч. у вигляді тимчасового відсторонення від проведення матчів та направлення відповідної заяви до комітету етики та чесної гри УАФ», – підкреслив Лучі.

Джерело