Українець Петрук – лідер сезону світового рейтингу у стрибках у висоту

Українець Петрук – лідер сезону світового рейтингу у стрибках у висоту

22.01.2024 14:12 джерело Український легкоатлет Роман Петрук вийшов ниніщнього сезону у лідери світового рейтингу у  стрибках у висоту.. 

Як повідомляє «Суспільне Спорт», у фіналі командного чемпіонату України у Києві житомирянин здобув перемогу з результатом 2,28 метра, оновивши особистий рекорд, передає джерело. 

Новий легкоатлетичний сезон 20-річний Петрук розпочав після успішного 2023 року. До нього Роман підійшов у статусі срібного призера молодіжного Євро та «бронзи» на літній Універсіаді у китайському Ченду.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні був другим турніром для Петрука нинішнього року. Новий легкоатлетичний сезон Роман розпочав на «Меморіалі Олексія Дем’янюка». На змаганнях у Львові він став другим з результатом 2,21 метра – третім на той момент найкращим результатом у кар'єрі.

У фіналі національної першості зі стрибків у висоту серед чоловіків загалом змагалися 13 атлетів. Окрім Петрука, у переліку учасників був ще один срібний призер молодіжного Євро-2023 – Олег Дорощук.

Власне, боротьба за «золото» зав'язалася між Петруком та Дорощуком. Вони стали єдиними легкоатлетами, які змагалися на висоті 2,26 метра.

Джерело