Українська армія заслуговує на найкращі світові практики в оборонному плануванні — Юрій Джигир

Юрій Джигир зустрівся зі стратегічним радником високого рівня від Литовської Республіки Віталіюсом Вайкшнорасом.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Представники Литовської делегації на чолі з генерал-майором (у відставці) Віталіюсом Вайкшнорасом обговорили співпрацю у сфері оборонного планування з представниками Міноборони України.

Віталіюс Вайкшнорас представив голові української делегації заступнику Міністра оборони Юрію Джигиру систему оборонного планування на прикладі литовського оборонного відомства. Також він відзначив готовність ділитися з українськими партнерами досвідом впровадження цієї системи та найкращими практиками з урахуванням українських реалій.

Сторони домовилися розширити співпрацю за трьома ключовими напрямками:

  • управління персоналом
  • удосконалення системи оборонного планування
  • професійна військова освіта

Особливу увагу акцентували на успішних українських освітніх реформах, орієнтованих на відповідність стандартам НАТО. Стратегічний радник високого рівня від Литви високо оцінив цей прогрес та підтвердив намір продовжити співпрацю.

«Наша армія заслуговує на найкращі світові практики в оборонному плануванні. Для того, щоб військо завжди мало найактуальніший добір кадрів та навичок, необхідно мати сучасну систему, яка включає не лише військову освіту, але й продуману політику грошового забезпечення, підтримки сімей військовослужбовців, комплексну політику залучення та утримання фахівців. Дякуємо литовським колегам за обмін досвідом», — прокоментував заступник Міністра оборони Юрій Джигир.

Джерело