Українські кадети вдало виступили на фехтувальних доріжках Європи

Українські кадети вдало виступили на фехтувальних доріжках Європи

12.02.2024 10:37 джерело Медальний почин титулованої шаблістки Ольги Харлан, яка виграла Кубок світу в Перу, підтримали цими вихідними її юні колеги по збірній України. 

Сім медалей (3 золоті, 3 срібні, 1 бронзову) вибороли вони на етапі Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у КраковІ. Ще один бронзовий здобуток принесли Україні змагання цієї серії серед шаблістів, що проходили у Празі, передає джерело. 

«Синьо-жовтим» став п'єдестал в особистих змаганнях дівчат на польських фехтувальних доріжках: «золото» – Марія Середа, «срібло» – Тамара Сич, «бронза» – Аліна Дмитрук, особиста першість. 

Українським виявився фінал у командній першості. Перемогу святкували Марія Середа, Тамара Сич, Аліна Дмитрук, Маргарита Ангарська. «Ссрібло» у Валерії Білоус-Гріджак, Ангеліни Чорної, Софії Махлай-Шемякіної, Марії Мальчевської. 

Серед юнаків медальним дублем відзначився Максим Гула, здобувши особисте «срібло» та вигравши командний турнір разом з Максимом Микитенком, Марком Стасовським та Мироном Дурневичем.

Джерело