В Одесі пройшов турнір із ММА, на якому збирали гроші на дрони та автівки для військових

В Одесі пройшов турнір із ММА, на якому збирали гроші на дрони та автівки для військових

Фото 10.12.2023 18:01 джерело В Одесі відбувся турнір зі змішаних єдиноборств (ММА) та кікбоксингу «Сталева битва» відбувся, кошти з продажу квитків та зібрані на аукціоні направлять на потреби військових.

Турнір організувала громадська організація «Вільні та Вірні» з метою допомогти військовим, повідомляє кореспондент джерелоу.

В Одесі пройшов турнір з ММА на якому збирали гроші на дрони та автівки для військових

«Це другий подібний турнір, збори коштів з якого йдуть на потреби Сил оборони України. Це автомобілі евакуації «баггі», продукти харчування, квадрокоптери, генератори, цього разу ми вперше передаємо мобільні лазні на базі контейнерів, сушилки, прасувальні, які ми розробили. Під час нашого попереднього турніру ми зібрали більш як ₴1 мільйон, а допомоги передали приблизно на ₴20 мільйонів», – розповів голова ГО «Вільні та Вірні», військовий-доброволець Віталій Герсак.

Турнір стартував з так званої «Сталевої битви», у межах якої відбулися чотири поєдинки між курсантами Одеської військової академії та Інституту Військово-Морських Сил. Але виявити переможця не вдалось – боротьба завершилася із рахунком 2:2.

«Сьогодні на ринзі ми бачимо не просто спортсменів, а майбутніх офіцерів Збройних сил України, і це питання 2-3 років. Спорт – це дисципліна та виховання духу. Сильний спортивний дух – це автоматично сильна країна, це приклад молодому поколінню, саме так загартовується сталь», – наголосив віцепрезидент Федерації боксу України Олександр Гордієнко.

Для справжніх шанувальників ММА окремою родзинкою став поєдинок дівчат. В поєдинку зійшлись представниця Білорусі Любов Притикіна та киянка Заріна Стасюк. Перемогу отримала українка.

Джерело