Воював проти ЗСУ у лавах армії рф – судитимуть взятого у полон жителя Донеччини | Кримінальні новини

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Донеччини за фактом державної зради.

Слідство встановило, що у лютому 2022 року громадянин України, перебуваючи на території окупованого Донецька, добровільно вступив на військову службу до батальйону 1029 так званої «днр» та став снайпером і одночасно радіо-телефоністом.

Пізніше за контрактом обвинувачений був зарахований до однієї з військових частин у складі 42-ої мотострілецької дивізії Південного військового округу армії країни-агресора, де отримав військовий квиток, звання «рядового» та посаду «кулеметника».

З травня 2022 року брав активну участь у бойових діях проти підрозділів Сил оборони України на Запорізькому напрямку, за що був відзначений кремлівськими кураторами нагородою «за бойові заслуги» та медаллю «за хоробрість 2 ступеня». 

Під час виконання злочинного розпорядження своїх командирів із захоплення бойових позицій Сил оборони України на території Пологівського району Запорізької області, здійснив збройний опір українським захисникам, проте був взятий у полон.

За матерілами Запорізької обласної прокуратури

Джерело