Володимир Зеленський запросив Дональда Трампа в Україну

Президент України Володимир Зеленський запросив кандидата у Президенти США Дональда Трампа відвідати з візитом Україну та розказати про свою ідею, як можна завершити війну України і рф за 24 години.

Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю британському телеканалу Channel 4 News.

«Дональде Трампе, запрошую Вас до України, до Києвва. Тож, якщо Ви можете зупинити війну протягом 24 години, думаю, цього буде достатньо, щоб приїхати», — звернувся Президент України до Дональда Трампа.

«У будь-який день», — додав Володимир Зеленський.

Якщо у Дональда Трампа є якась реальна ідея, як зупинити війну, щоб наступив мир, то Володимир Зеленський хотів би почути цю ідею.

При цьому Президент України висловив занепокоєння щодо заяв Дональда Трампа на кшталт: «Я за 24 години припиню цю війну», тому що, на думку Володимира Зеленського, одна людина навряд чи зможе це зробити. Хіба що за рахунок когось.

Також Володимир Зеленський припустив, що такі заяви Дональда Трампа можуть бути лише політичними, передвиборчими — і в такому разі це не дуже непокоїть та лякає Президента України, бо він, за його словами, розуміє, що під час виборів політики можуть десь перегинати у заявах.

Читайте також на АрміїInform заяву Володимира Зеленського про небезпеку втомленість від війни.

Джерело