Зеленський – про участь української збірної в Олімпіаді під час війни: Це вже перемога

Зеленський – про участь української збірної в Олімпіаді під час війни: Це вже перемога

01.08.2024 12:22 джерело Президент України Володимир Зеленський вважає перемогою вже саму участь українських спортсменів в Олімпіаді в Парижі.

Він зазначив, що олімпійці допомагають підтримати бойовий український дух.

Про це глава держави розповів в інтерв'ю французькому спортивному виданню L'Équipe.

«Це перш за все велике свято (Олімпіада – ред.), для всіх спортсменів і для Франції. Для нашої країни – це не свято. Для нашої команди участь в Олімпійських іграх у воєнний час – це перемога», – відзначив Зеленський.

На думку Президента, попри надскладні умови для тренувань та психологічний тиск, наші спортсмени змогли пройти всі випробування гідно та відібратись на Ігри, тож це також є перемогою.

«Я пишаюся тим, що у нас є українська команда. Вони тренувалися в складних умовах, хто в Україні, хто за кордоном. Це війна. Тут не може бути ніякої нормальності», – каже Зеленський.

Глава держави також відзначив успіх фехтувальниці Ольги Харлан, яка вже виграла бронзову медаль, додавши, що вірить в наших спортсменів. Їм важливо продовжувати боротись, бо в такий спосіб вони також захищають країну.

Джерело