Змішайте дріжджі та пральний порошок: цей метод використовували ще наші бабусі

Наші бабусі були позбавлені можливості користуватися сучасними засобами для прання білизни, тому вдавалися до народних методів, інформує Ukr.Media.

Деякі з хитрощів домогосподарок можуть здатися дивними сучасним дівчатам. Наприклад, раніше було абсолютно нормально для видалення плям змішати дріжджі з пральним порошком.

Такий рецепт відмінно допомагав для виведення складних плям з предметів одягу. Ця суміш одночасно була плямовивідником і відбілювачем. Деякі господині перевірили ефективність народного способу, поекспериментувавши з чищенням у пральній машині. Але вони зробили висновок, що цей метод не працює при автоматичному пранні.

Дріжджі, маючи властивість "бродити" і запускаючи хімічну реакцію, поводяться непередбачувано за високих обертів під час віджимання і дуже гарячої води. Тож за бажання, краще користуватися дріжджами як відбілювачем, тільки перучи руками.

До того ж, раніше у продажу не було порційних пакетиків сухих дріжджів і наші бабусі купували дріжджі іншого виду, витративши певний час на висушування в них інгредієнта, що підіймає. Продукт того часу мав вигляд брусочка, що швидше нагадує плавлений сирок "Дружба". І в поєднанні з мийним засобом виходило домогтися звичної білизни. Прання ж у сучасній машинці з барабаном залишить розводи на білизні, а також засмітить каналізацію.

Джерело