Звуки у вашому будинку, які у жодному разі не варто ігнорувати

Гуркіт, скрип і стуки — це звуки, які є практично в будь-якому будинку, інформує Ukr.Media.

Зазвичай, багато людей звикають до багатьох звуків і перестають звертати на них увагу. Але, є 10 звуків, які не слід ігнорувати.

Стукіт в пральній машині

Якщо неправильно укласти речі, пральна машинка в процесі своєї роботи може видавати стукіт.

Йдеться про нерівномірне навантаження, на яке слід звертати увагу. Багато хто думає, що пристрій і так буде працювати, тому упускають з уваги цей момент.

Але нормальна робота не повинна супроводжуватися стуками. Якщо вони проявляються, йдеться про неправильну роботу, яка призведе до серйозної поломки.

Скрип в пральній машині

Всі машини мають безліч рухаючих механізмів. Поява скрипів вказує на нестабільну роботу.

Зазвичай, всі скрипи можна легко усунути. Але, якщо цього не робити, ключові елементи почнуть зношуватися.

Скрипуча підлога

Проживаючи в будинку з дерев'яною підлогою, скрип — це питання часу. Більшість людей просто намагається звикнути до скрипу.

Але, якщо він сильний, є ймовірність, що в дереві завелися терміти. Позбутися від цих шкідників не так легко, проте це необхідно робити, адже терміти можуть завдати серйозної шкоди.

Клацання в холодильнику

Робота холодильника пов'язана з багатьма звуками. А якщо з'явився звук, що клацає, швидше за все, йдеться про неправильну роботу вентилятора.

Замінити вентилятор або очистити його — дуже легко. Якщо цього не зробити, з часом пристрій перестане нормально функціонувати.

Деренчання посудомийної машини

Згодом може проявитися деренчання в посудомийній машині. Вся справа в смітті, яке накопичується в фільтрі. Коли це відбувається, підвищується навантаження на насос.

Тому його вихід з ладу — це просто питання часу. Виробники рекомендують регулярно виконувати очищення фільтрів, щоб уникнути негативних наслідків.

Свист з вікон

У сучасних пластикових вікнах використовуються спеціальні ущільнювачі. Згодом вони починають зсихатися і втрачають свої функції. Середній термін служби ущільнювачів становить 5 років. Їх заміна — це просте і недороге заняття.

Якщо ігнорувати свист, в холодну пору року в квартирі буде прохолодніше, так як почне активно заходити холодне повітря.

Вода на стінах

Вода на стінах — це велика проблема, яку потрібно вирішувати. Це показує, що на стінах починає розвиватися грибок.

Іноді вода може з'являтися не через точки холоду, а через крани, що протікають, або побутові прилади. На звуки води варто завжди реагувати.

Дивні звуки на горищі

Цей звук відноситься до тих, хто проживає в приватному будинку. Багато хто ігнорує звуки з горища, так як вони здаються незначними.

Є ймовірність, що на горищі оселилися тварини. А якщо тільки птахи — це не зовсім страшно. Але, іноді на дах потрапляють коти. А якщо хтось помре на горищі, неприємні аромати забезпечені.

Стукіт в радіаторах

Іноді радіатори видають незвичайні стуки. Здається, що це природно, але все не так однозначно.

Якщо чути стукіт або тріск, важливо оглянути цілісність приладів. Звук може прямо вказувати на порушення герметичності.

Вереск кондиціонера

Незрозумілі звуки під час роботи кондиціонера практично завжди пов'язані з повітряним фільтром, який вимагає очищення.

Якщо не виконувати його очищення, кондиціонер буде працювати при підвищених навантаженнях. Також пил і бруд будуть потрапляти з фільтра в приміщення.

Джерело